Bestuursleden

Voorzitter

C.C. (Karel) Swarts
Wilhelminalaan 27
5482 AA Schijndel

06-22713350

e-mail

Secretaris

C.C. (Karel) Swarts
Wilhelminalaan 27
5482 AA Schijndel

06-22713350

e-mail

Penningmeester

M. (Marga) Klein
Orthen 88
5231 XS 's-Hertogenbosch

073-6423205

e-mail

Wedstrijdleider Libre

A. (Astrid) Martin
Orthen 88
5231 XS 's-Hertogenbosch

073-6423205

e-mail

Wedstrijdleider driebanden

B. (Berry) Gordijn
Christinastraat 4
5473 EC Heeswijk-Dinther

06-53208869

e-mail

Wedstrijdleider dagcompetitie

Th. (Theo) van Beekveld
Lariestraat 4
5473 VL Heeswijk-Dinther

06-53244678

e-mail

Wedstrijdleider PK's

N.H.I.F. (Nico) van Alebeek
De Bariks 14
5473RX Heeswijk-Dinther

06-22711118

e-mail

Ledenadministratie

M. (Marga) Klein
Orthen 88
5231 XS 's-Hertogenbosch

073-6423205

e-mail

Coördinator arbiterszaken

J.A.M. (Johan) Beaard
Dennendreef 5-223
5282HK Boxtel

06-49742042

0411-643384

e-mail

Jeugdcoördinator

Vacature

e-mail

Webmaster

C.C. (Karel) Swarts
Wilhelminalaan 27
5482 AA Schijndel

06-22713350

e-mail

Rooster van aftreden

   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023   2024 
 Voorzitter/plv. secretaris (C.C. Swarts)     X     X    
 Penningmeester (M. Klein)   X     X     X
 Lid (A. Martin)       X     X  
 Lid (B. Gordijn)   X     X     X
 Lid (N.H.I.F. van Alebeek)     X     X    
 Lid (J.A.M. Beaard)     X     X    
 Lid (Th. Van Beekveld X     X     X  

Financiële Advies Commissie

Lid

F.A.N.M. Wilsens
Hoogstraat 48
5261 TH Vught

06-18538050

073-8505042

Lid

J.M.M. van de Griendt
Nobellaan 3
5251XK Vlijmen

073-5116442

Ereleden, Leden van Verdienste enz.

De KNBB heeft verschillende mogelijkheden om leden te onderscheiden. Zodra iemand vindt dat een lid in aanmerking komt voor een onderscheiding, kan men een verzoek hiertoe indienen bij het districtsbestuur. Het districtsbestuur beoordeelt vervolgens of iemand in aanmerking komt voor een onderscheiding.

Op districtsniveau kennen we de volgende onderscheidingen:

  • Lid van verdienste
  • Erelid
  • Districtsridder

Voor zeer bijzondere verdiensten heeft het districtsbestuur daarnaast de mogelijkheid een lid bij het bondsbestuur voor te dragen voor een onderscheiding. De KNBB kent de volgende onderscheidingen:

  • Erelid
  • Bondsridder
  • Zilveren erespeld
  • Gouden erespeld

Ereleden van het district

M.J. van Eijk †
H.G.A. Wellerd
I.A. Wellerd
A.Th.M. van de Griendt
S. Wierda
H.G. Rikkerink
F.M.W. Frunt

Lid van Verdienste van het district

K. Dekkers †
G. van der Sluijs †
Ch.C. Treuren
H.A. de Groot
L.W. Stakenburg
J. Rooijackers
L. van Hastenberg
H. van Til
N.H.J.F. van Alebeek
A. Lopulalan
F. van Keijzerswaard †
J.J. van de Hove
J.A.M. Beaard
W.J.A. van Gils
A. van den Heuvel
G.J. van Diem

Districtsridder

F.A.H.M. de Kock
S. Wierda

Lid van verdienste van het gewest Midden-Nederland

S. Wierda

Erelid van de KNBB

A.Th.M. van de Griendt
F.A.H.M. de Kock

Gouden erespeld van de KNBB

M.J. van Eijk †
S. Wierda

Bondsridder van de KNBB

M.J. van Eijk †
S. Wierda
G.N Millenaar †